Filistin’e Develi Kebap Geliyor

Filistin Caddesi Kebapçılar Caddesi olacağa benziyor.

Gaziantep’de 1912 yılında kurulan 1962 yılında Samatya İstanbul şubesi ile büyüme trendine giren Develi Kebap Filistin Caddesi’nde L’Antico Castello’nun hizmet verdiği binada açılacak.

2014 Mayıs ayında hizmete giren L’Antico Castello Ankaralılar’dan beklediği ilgiyi görememişti. 1 sene süren macerasının ardından mekanın yatırımcıları farklı bir tarz ile mekanı yenilemeye karar verdi.

Develi Kebap’ın aktif olarak 8 şubesi bulunuyor. Viaport Marina’nın yanı sıra Filistin Caddesi’nde ki şubesiyle birlikte şube sayısını 10’a çıkarmış olacak. Antep Mutfağı’nın en güzel örneklerini sunacak Develi Kebap 2002 yılında Avrupa’nın en iyi restaurantlarını belirleyen Zagat Survey 2002 tarafından “İstanbul’un en iyi 5. restoranı” seçildi. Develi Samatya ise 2006 yılında İngiltere’nin The Observer gazetesi tarafından dünyadaki “En iyi 100 lokanta” listesinde yer aldı.

Kebap’la arası oldukça iyi olan Ankaralıları güzel bir seçenek bekliyor olacak. Mekanın Ramazan sonrası Ağustos ayında hizmete girmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber29 Mayıs 2015 Fotoğrafları Galeri de
Sonraki HaberKöşebaşı Nenehatun Kapandı
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.