Samsung’dan Aynalı ve Şeffaf Ekran Elbiseleri giymeden denemeye hazır olun

Görüntü çözümleriyle son yılların en yenilikçi firması olan Samsung yeni panelleri Şeffaf ve Ayna Oled çözümlerini Honk Kong’da tanıttı. Özellikle Ayna özellikli ekranların elbise deneme odalarında kısa bir süre içerisinde kullanılacağını düşünen Samsung firması Intel’in Real Sense teknolojisi ile yakın zamanda filmlerde gördüğümüz bu özelliği gerçek hayata taşımış olacak.

Ayna Ekran sayesinde müşteriler elbiseleri,ayakkabıları ve mücevherleri, gerçekten giymeden ayna karşısında deneyebilecek. Diğer yandan şeffaf ekranında interaktif billboard reklam çözümlerinde kullanılması hedefleniyor.

samsung-seffaf-transparent-display-ekran

PAYLAŞ
Önceki HaberMr.B Cocktail Bar
Sonraki HaberTrilye Kuleli Sokağa taşınıyor
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.