Microsoft, Windows 10’u Ankara’da Tanıtacak

Microsoft’un Windows 10’u, tüm dünyaya aynı anda online bir toplantıyla lanse etmesinin ardından, sonbaharda piyasaya çıkacak ürün için Microsoft Türkiye, 22 ili kapsayan bir tanıtım ve bilgilendirme turu başlattı.

Türkiye’yi il il dolaşarak işini daha da geliştirmek isteyen iş ortaklarıyla “Hep Beraber Yarına” toplantıları düzenleyen Microsoft, Anadolu’da iş ortaklarıyla buluşuyor.
Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Halil Gökoğlu ve Microsoft Türkiye Windows İş Grubu Yöneticisi Kadir Şener’in de katıldığı toplantılarda Microsoft’un işletmelerin verimliliğini artıran yeni teknoloji çözümleri üzerinde duruluyor. Microsoft, kurumsal ve bireysel kullanıcıları yepyeni bir Windows deneyimine davet eden Windows 10’la birlikte Microsoft’un diğer yeni ürünleri Hololens ve Cortana’yı da tanıtıyor.

“Hep Beraber Yarına” toplantıları kapsamında Adana, Konya, İzmir, Balıkesir, Bursa ve Kocaeli illerinde iş ortaklarıyla buluşan Microsoft Türkiye ekibi 16 Nisan’da Antalya’da, 7 Mayıs’ta Eskişehir’de, 9 Haziran’da Gaziantep’te olacak. Microsoft’un Anadolu buluşmaları Sakarya, Trabzon, Kayseri, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Ankara, Denizli, Muğla, Mersin, İstanbul, Samsun, Erzurum illeriyle devam edecek. Microsoft Türkiye Haziran sonuna kadar 2000 üzerinde iş ortağı ile 22 ilde buluşmayı hedefliyor.