Melih Gökçek oynayacak başka yer bulsun

Turan Güneş Bulvarı Yıldız kavşağına geçtiğimiz yıllarda yerleştirilen oyuncak ejderha heykeli halen hafızalardaki yerini korurken, Büyükşehir Belediyesi hizmette sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi ve Robot heykeliyle Ankaralıların karşısına çıktı.

Atatürk Orman Çiftliği kavşağına yapılan robot heykeli lisanslardan olsa gerek Transformers, Voltron ve Robocop karışımı bir sanatçılık barındırıyor.

Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Gökçek’e sert çıktı. “ Gökçek’in oyuncaklarına harcanan para, kentin alt yapısına harcansa Ankara Başkente benzerdi. Kent Gökçek’in fantazilerinin oyun alanı değildir. Oynayacak başka yer bulsun” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberAla 31 Aralık 2014
Sonraki HaberKayahan’ı kaybettik
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.