Ankara ‘ya yine Deniz geldi “Bir Venedik Masalı”

Ankara’nın çilesi yaz kış bitmiyor. Akşam saatlerinde başlayan yağmur, tüm sokakları göl haline getirirken, Ankaralılar karşıdan karşıya geçmekte bile zorlandı.  Birçok araç çukur ve altyapısı yetersiz sokaklarda mahsur kalırken trafik tam bir çileye dönüştü.

Diğer yandan Armada AVM’nin en alt katını su bastı. Su baskınını duyan araç sahipleri panik halinde hızla araçlarını alarak otoparkı terk etti.

Her yağmur’da ve selde başka şehirleri tiye alan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek daha önce yaşanan bu tarz yağmur sıkıntılarını felaket olarak tanımlamış bir şey yapılamayacağını iddia etmişti. Ancak Ankara’nın 3 saatlik yağış altında felaket yaşaması ne 1 kez ne 5 kez oldu. Belki bu 10.uncu ve yetkililer halen düzgün bir plan yaparak bu sorunu önüne geçemiyor.

 

ankara-sel-002

 

ankara-sel-003

 

PAYLAŞ
Önceki HaberGigi Hadid David Jones Defilesini Salladı
Sonraki Haberİş ve Cemiyet Hayatı Zeynep Okutan’ın Doğumgünün’de buluştu
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.