Gigi Hadid David Jones Defilesini Salladı

Son yılların en gözde mankeni Gigi Hadid bu kez podyumda yürümüyordu ancak  Sydney’de gerçekleşen David Jones ilkbahar/yaz defilesinde kırmızı halının en dikkat çekici hiç kuşkusuz Gigi’ydi.  20 yaşındaki Amerikalı model ince uzun bacakları ve 60’lar esintili yakası derin mini elbisesiyle ortaya çıktı. Sarışın güzel kendinden bu kadar söz ettiren elbisesine aksesuar kullanmamayı tercih etmiş ve kemik rengi açık ayakkabısıyla kombinini tamamlamış.  Ayrıca doğal renklerde göz farı ve açık pembe rujuyla nötr bir makyaj uygulamış.

Bu özel gecede model Jesinta Campbell de beyaz ince astarlı boyundan bağlı bir elbise tercih etmiş ve nişanlısı Buddy Franklin ile birlikte objektiflere neşeli pozlar verdi. Jessica Gomes ise kolsuz, monokrom ve derin yırtmaçlı bir elbiseyle çarşamba gecesi boy gösterdi. Avustralyalı model bu kombinini halka küpelerle tamamlamış.

Avustralyanın Next Top Model birincisi Montana Cox parlak boyundan bağlamalı elbisesiyle çok çekici görünüyordu.

PAYLAŞ
Önceki HaberWindows 10 67 Milyon kez indirildi hedef 1 Milyar
Sonraki HaberAnkara ‘ya yine Deniz geldi “Bir Venedik Masalı”
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.