Liv Hospital Çankaya’da Açıldı

İki yıl önce İstanbul’da Ulus’ta yaptığı dev Hastane yatırımı ile sağlık sektöründe adından söz ettiren Liv Hospital Grup, ikinci hastanesini 40 milyon dolarlık yatırımla Ankara’da açtı.
Çankaya Tunus Caddesi’nde açılan Ankara Liv Hospital, 27 bin metrekare alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, tüm dallarda yer alan ihtisaslaşmış kliniklerle hizmet verecek. Özellikle kanser cerrahileri, kadın, erkek ve çocuk sağlığı, kalp sağlığı başta olmak üzere birçok klinik ve tedavi yöntemleriyle Ankara’da fark oluşturacak.
Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiori, Ankara Liv Hospital’ın bölgenin en önemli ve mükemmel sağlık merkezi olacağına dikkat çekti.
Liv Hospital Ankara Genel Müdürü Gülçin Türkmen Sarıyıldız hastanenin vereceği hizmet kalitesi ve hasta odaklı yaklaşımı ile Ankara’da fark yaratacaklarını vurgulayarak, “Biz Ankara’ya sağlığı yeniden yazmak üzere bir hayal ile yola çıktık. Amacımız Ankara’da sağlık hizmetini yeniden yazmak. Misafirlerimizi ve personelimizi mutlu etmeyi hedefliyoruz. Kendilerini özel hissetmelerini hedefliyoruz. Misafirlerimizin ve personelimizin güvende hissetmesini istiyoruz” diye konuştu.