Lee ile Kısa Kısa

Ünlü denim markası Lee, Ağustos ayına yaz aylarının vazgeçilmezi şortlarla damga vuruyor. Rahatlığı, konforu ve şıklığı ön planda tutan şortlar yazın son günlerinde kadınlara ve erkeklere çarpıcı bir sezon yaşatıyor.

Kadın koleksiyonlarında bulunan şortlar; denim, neon sarı ve beyaz renkleriyle yaz aylarına enerji katarken, mini modelleriyle de kadınların stillerine ayrı bir hava katıyor. Spor ayakkabı ve sandaletlerle kombinlenerek gündüz saatlerinde kullanılan şortlar, gecede rahatlıktan ödün vermeden şıklığa ulaşmayı sağlıyor.

Erkek koleksiyonlarında ise denim bermudalar stillere ayrı bir ferahlık katıyor. Renkleri ve yıkamalarıyla sade ama iddialı bir görüntü sunan bermudalarla yapılan kombinler farklı tarzları denemekten çekinmeyen erkekleri bekliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberDijital İçerik Platformu ‘reedershop’Açıldı
Sonraki HaberYÜRÜYÜŞ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 11 KURAL
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.