Sonbahara İlk Bakış

Her sezon gardıropların vazgeçilmezi olan ve kadınların ‘şık ve rahat’ konseptini rahatlıkla uygulamasını sağlayan Lee’nin ikonik mavi denimleri, esnek kumaşlı şambreleri, ekose gömlekleri ve klasik Amerikan renkleri ile zenginleştirilmiş üstün kaliteli denimleri bu sezonda da dikkatleri çekiyor. Genel olarak mavi denimler de görmeye alıştığımız yıkama işlemleri bu sezonda soluk grilerin ve derin siyahların kullanıldığı farklı bir siyah denim koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.
Sonbaharın gelmesiyle koleksiyona eklenen ve renkleriyle kadınlara yaz enerjisini devam ettiren geniş yakalı, gevşek dokulu hırka ve kazaklar dokularıyla da vazgeçilmez olmaya aday parçalardan… Melanj desenli, yatay çizgili, ince lureks pırıltılı, fes kırmızısı, çivit mavisi ve şeftali tonlarında olan bu kazak ve hırkalar dar kalıplı skinny pantolonunuzla tezat oluşturacak bollukta tasarlanarak en iyi görünümü sunuyor. Western gömlekler ise her sezon olduğu gibi bu sezonda da baş tacı olurken, blazer ceketler, tek cepli gömlekler, yuvarlak yaka kazaklar, biker yelekler, parkalar ve tabii ki uzun atkılar ‘olmazsa olmaz’ parçalar arasındaki yerlerini alıyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber4 Eylül Cinsel Sağlık Günü
Sonraki HaberEylül Ayında Renault’da Çok Cazip Fırsatlar
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.