Bir Sonbahar Rüyası

Kadınların iç çamaşırı ihtiyaçlarını, trendlerle birleştirerek sunan Penti, hem şık hem kullanışlı tasarımlarıyla yeni sezona büyüleyici bir başlangıç yapıyor.

2014 Sonbahar koleksiyonlarında fonksiyonellikleri ve şıklıklarıyla birbirleriyle yarışacak modeller arasında bulunan ’Juliette’, ‘Lotus’, ‘Sensation’, ‘Beauty’ ve ‘Delight’ Eylül ayının dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

Lotus; toparlayıcı özelliğiyle göğüslerinizi tam görünmesini istediğiniz şekle sokarken, rahatına biraz daha düşkün kadınlar için iyi kavrayan, balensiz Sensation sutyen vazgeçilmez oluyor. Yine toparlayıcı ve tam kavrayış özelliği olan Delight, deseniyle içinize enerji katarken, dantel dokusunu hep hissetmek isteyen kadınların tercihi Juliette ya da Beauty oluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberMetabolizmanızı Hızlandıracak İpuçları
Sonraki HaberBaşkentin En Değerlisi Oran
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.