Dijital İçerik Platformu ‘reedershop’Açıldı

Tablet bilgisayarlar alanındaki başarısıyla son yılların gözde teknoloji markası haline gelen reeder, web üzerinden e-kitap, film ve müzik satın alma imkanı veren dijital içerik platformu reedershop’u lanse etti.

Dostoyevski’den Can Dündar’a yerli ve yabancı bir çok ünlü yazarın binlerce kitabına, Universal müzik işbirliği ile satılan tematik müziklere ve gişe filmlerinden bağımsız filmlere kadar binlerce eğlenceli içeriğe bir arada ulaşabileceğiniz eşsiz bir platform olan reedershop Türk tüketicisine yeni alışkanlıkların kapılarını açan heyecan verici bir girişim.
Kullanıcıların sadece reeder marka cihazlardan değil, tüm Anroid ve IOS işletim sistemli cihazlardan ve web üzerinde www.reedershop.com adresinden ulaşabildiği platformda, lansmana özel bir açılış kampanyası yoğun ilgi görüyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara’nın Ekseni Kayıyor
Sonraki HaberLee ile Kısa Kısa
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.