Larien Dijital Medya ile Düğün Hikayeniz

Larien Dijital Medya son yıllarda evlenen çiftler tarafından büyük ilgi gören Düğün Hikayesi çalışmaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Düğünden önce stüdyoya giderek çift fotoğrafı çektirmek, akşamında ise kendinizi şipşak fotoğrafçıların eline bırakmak artık geride kaldı. Son yılların en büyük modası tüm güne sığdırılan Düğün Hikayeleri. Öyle ki inanılmaz büyük bir sektör yaratmış durumda.

Larien Dijital Medya, Düğün Hikayesi Fotoğrafçılığı alanında ki çalışmaları ile kısa sürede birçok çiftin öncelikli seçimi durumuna geldi. Düğün Hikayesi’nin yanı sıra, Kına ve Nişan, Çocuk Doğum, Bebek ve Çocuk Doğum günü gibi özel hikayelere imza atan Larien, ayrıca Ankara’nın birçok kurumsal firması ile de özel çalışmalar yapıyor.

Detaylı bilgi için www.larien.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberNo Name Club Geliyor
Sonraki Haber22 Eylül Fotoğrafları Galeri de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.