Gülşen Optimum AVM’nin 10. Yılı İçin Başkentteydi

Ünlü şarkıcı Gülşen, Ankara Optimum AVM’nin 10’uncu yıl etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı. Binlerce kişinin katıldığı konserin öncesinde Ozan Çolakoğlu DJ kabinine geçti ve konukları eğlendirdi.
Daha sonra sahneye çıkan Gülşen; değiştirdiği saç rengi ve dansıyla dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue’a benzetildi. Konserin sonuna doğru Ankara Optimum AVM’nin 10 katlı pastasını da Gülşen kesti. 10 katlı pasta karşısında ise espirileriyle güldüren Gülşen ;”Keşke bir tabure getirseydiniz, boyum yetişmiyor! 10’uncu yıla 10 katlıysa, sakın 20’nci yılınızda beni çağırmayın. Buna erişemiyorum, 20 katlı pastaya hiç yetişemem! O zaman Demet Akalın’ı çağırın. Uzun boylu, o keser.” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberiPhone’a Hap’lı Çözüm
Sonraki HaberTeoman ve Athena FreeZone’la Başkent’te
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.