Teoman ve Athena FreeZone’la Başkent’te

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, binlerce genci FreeZone Konseleri’nde ağırlamaya devam ediyor.
Vodafone Freezone Konserleri kapsamında bu akşam Athena, yarın akşam ise Teoman Ankara Jolly Joker’de sahne alacaklar.Teoman ve Athena ile bu akşam ve yarın akşam
Gençlere kafalarına göre eğlenecekleri konserlerde türlü sürprizler, hediyeler, sanatçılarla tanışma şansı da sunulacak. Satışları Biletix’de devam eden konserin biletlerine sadece FreeZone’lular özel avantajlarla sahip olabilecekler.

PAYLAŞ
Önceki HaberGülşen Optimum AVM’nin 10. Yılı İçin Başkentteydi
Sonraki HaberNarquilla 2015 Yılbaşı Programı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.