Popeyes yeni restoranını Ankara Optimum AVM’de açtı.

Popeyes  lezzet duraklarına bir yenisini daha ekledi. Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştirerek nefis lezzetler sunan Popeyes artık Ankara Optimum AVM’de hizmet verecek.

Lezzet dünyasının kapılarını müşterilerine açan restoranda 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen Popeyes tavukları önümüzdeki dönemde lezzet peşindeki Ankaralıların favorisi olacak.

Açılış sonrası kısa bir değerlendirme yapan TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici,“Popeyes, 19 Nisan 2016 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 30’dan fazla şehrinde 150’den fazla restoran sayısına ulaşarak Türkiye’deki liderliğini kanıtladı. Popeyes önümüzdeki dönemde de ülke genelinde zincirine yeni halkalar eklemeye devam edecek.” diye konuştu.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.popeyes.com.tr adresinden ve Facebook/PopeyesTürkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Basın Bilgi:

TAB Gıda hakkında: ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®‘i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 600’den fazla Burger King® restoranı, 100’e yakın Sbarro®, 150’den fazlaPopeyes®, 50’den fazla Arby’s® ve 45’e yakın Usta Dönerci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

PAYLAŞ
Önceki HaberBilkent Mezunlar Derneği üyeleri Ekşi Maya’da buluştu
Sonraki HaberMinik Serdar’ın cenaze namazında 7 kişi saf tuttu
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.