FLY Mobile, Turkcell ile Özel Bir Cihaz Kampanyası Başlattı

Akıllı telefon pazarının yenilikçi firması FLY Mobile, Türkiye pazarındaki yükselişini sürdürüyor. 10 yıldır Rusya, Ukrayna, Hindistan, Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) pazarlarında faaliyet gösteren Meridian Group bünyesindeki FLY Mobile, yeni giriş yaptığı Türkiye pazarında hızla beğeni topladığı gibi, pazarın lider mobil iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ile de özel bir cihaz kampanyası gerçekleştirdi. İş ortaklığı kapsamında FLY Mobile’ın bir süre önce satışa sunduğu yeni akıllı cihazı FLY IQ459 Intruder, artık Turkcell müşterilerine özel fiyatlar ve imkanlarla Turkcell satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.
31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyada Turkcell müşterileri, FLY IQ459 Intruder’a aylık 20 TL’den başlayıp 195 TL’ye kadar olan farklı paket opsiyonları ve 12 veya 24 aylık ödeme planlarıyla sahip olabilecekler.

FLY Mobile, Turkcell ile gerçekleştirilen bu özel kampanya sayesinde pazardaki benimseme oranını hızla artırma ve Türkiye’deki akıllı cep telefonu kullanım oranlarını da hızla yukarıya çekme iddiasında.

Altın renkli metal çerçevesi ve zarif çizgileriyle çok şık bir tasarıma sahip olan FLY IQ459 Intruder, dört çekirdekli işlemciye, 1.3 GHz hıza ve Android OS 4.2 işletim sistemine (Android 4.4 desteği) sahip. FLY IQ459 Intruder’ın 5 inç HD IPS ekranı video ve oyun keyfini en üst seviyeye taşırken, cihazın 13 MP arka / 5 MP selfie kamerası ve full HD video kayıt özelliği ile hayatınızdaki hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız.

1 GB Ram ve 16 GB ROM hafızası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan IQ459 Intruder, daha fazlasını isteyenleri de düşünerek 64 GB mSD kart desteği ile fotoğraf, video ve müzik keyfini sınırsız yaşatıyor. FLY IQ459 Intruder, 2.000 mAh’lik pil gücüyle de batarya sorununu çözerek sosyal medyayı aktif olarak kullananların yüzünü güldürüyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberASTOP 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü Kutladı
Sonraki HaberEmma Watson Başkent’e Geliyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.