ESET Mobile Security, Turkcell T50 Kullanıcılarına 6 Ay Ücretsiz

Turkcell’in 4G özellikli yeni telefonu T50’yi tercih eden Turkcell aboneleri, mobil cihazlara yönelik kapsamlı dijital koruma sağlayan ESET Mobile Security ürününü 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. Mobil alanda Türkiye’nin ilk yerli üretim akıllı telefonu Turkcell T40 modeliyle başlayan Turkcell-ESET işbirliği, yoğun ilgi üzerine T50 ile devam ediyor.

Herkese açık Wİ-Fİ noktalarında internet kullanıldığında, online alışveriş ve bankacılık uygulamalarında ya da çeşitli aplikasyonlar indirildiğinde dijital tehditlere karşı akıllı cep telefonlarının en yüksek korumaya sahip olması artık çok önemli.

ESET‘in mobil güvenliğe yönelik ürünü ESET Mobile Security, sürekli güncellenen kapsamlı koruma yapısı ve düşük bellek gereksinimli cihazı yormayan çalışmasıyla T50’yi en üst seviyede koruma altına alıyor. ESET Mobile Security, özellikle daha az güvenli ortamlarda mobil cihazların huzurla kullanılmasını sağlayarak dijital konfor sunmak üzere tasarlandı.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkentte Yine Bitmeyen Tadilat Yine Rezalet
Sonraki HaberŞampuanda “Butik” Dönem
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.