DÜĞÜN VE EVLİLİK FUARI 3.KEZ ANKARA’DA

Hayatlarını birleştirmeye karar veren, evlilik hazırlığı içerisinde olan tüm çiftler, Ankara’da düzenlenecek olan DÜĞÜN ANKARA 2015 “Düğün ve Evlilik Fuarı”nda hayallerindeki düğün hazırlıklarını tamamlamak için bir araya gelecek.Anadolu’da en fazla evlilik yapılan il olan Ankara’da gerçekleşecek fuarda, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileleri A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabilecekler.
Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre; evlenen çiftlerin sayısı bir önceki yıla göre %1,9artarak 603,751’e yükseldi. Aynı istatistiğe göre, İstanbul’dan sonra en çok evliliğin yapıldığı kent olan Ankara’da 36.191 ve bölge itibariyle de 68.626 evlilik gerçekleşmiştir.
Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilen “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı”talepler doğrultusunda bu yıl 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında uluslararası standartlardaki modern fuar alanı Congresium Ankara – ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 4 bin metrekare alanda gerçekleşen fuar, bu yıl etkisini iki kat artırarak 8 bin metrekare alanda gerçekleşecek.
Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Proje Koordinatörü Erdinç Salcı: “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu başkent Ankara, çağdaş bir dünya kenti olarak yapılan ciddi yatırımlarla dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Messe Stuttgart olarak bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı”nı 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriyoruz. Ankara’nın tek evlilik ve düğün fuarı olan “Düğün Ankara2015”te evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, organizasyon firmalarından nikah ve balo salonuna, fotoğraf stüdyosundan çeyiz, dekorasyon ve mobilyaya kadar her şeyi bir arada bulabilecekleri, sürprizlerle dolu çok özel bir fuar gerçekleştireceğiz. Fuar önümüzdeki dönemlerde de büyümeye devam edecek” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ
Önceki HaberYeşil Çay Kepeği Önlüyor, Yeni Saç Kökü Oluşturuyor
Sonraki Haber3-4 Ekim 2014 Fotoğrafları Galeri’de
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.