“Djifest” te İlk Ödüller Sahiplerini Buldu

Çoğu AVM’de bulunmayan dijital altyapısıyla dikkati çeken Taurus’un düzenlediği “Dijifest” te ilk büyük ödüller sahiplerini buldu. Dijifest’in Ekim ayı kazananlarından birinciliği Pelin Yılmaz alırken, ikinci Selma Manav oldu.
Taurus AVM’nin uygulamalarına, etkinliklerine sürekli katıldığını belirten Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Pelin Yıldız, IPhone 6 kazandığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Yıldız, “Taurus AVM tarafından düzenlenen Dijifest oldukça ilgimi çekmişti. Bu yarışma ile hem eğlendim, hem de çok güzel bir hediye kazandım. Teşekkürler Taurus” dedi.
Samsung 5S kazanan Selma Manav ise, “Festival boyunca Taurus’u sosyal medya mecralarında takip ettim. Dijifest’e ise çok sayıda arkadaşımı davet ettim. Kazandığım telefona kardeşimin ihtiyacı vardı, çok mutluyuz” diye konuştu.
Taurus’un dijital festival kampanyası Dijifest’e şu ana kadar 3 bin 400 üye katıldı.
1 Ocak 2015’e kadar devam edecek yarışmada en fazla kişiyi Dijifest üyesi yapan kullanıcılar, festival boyunca her ay kazanmaya devam edecekler.

PAYLAŞ
Önceki HaberSU GEÇİRMEYEN TEKNOLOJİ
Sonraki Haber24 Ekim 2014 Fotoğrafları Galeride
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.