BİLKENT ÜNİVERSİTESİ 2015 YILI MEZUNLARINI UĞURLADI

Bilkent Üniversitesi Odeon Açıkhava Konser Salonun’da üç seans halinde yapılan törenlerle 1860 öğrencisini mezun etti.

Mezuniyet Töreninde konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Abdullah Atalar; Bilkent Üniversitesi’nin uluslararası başarılarından, mezun ve akademisyenlerin aldıkları bilim ödüllerinden bahsetti. Öğrencilere “çok iyi bir dünya vatandaşı olacğınıza inanıyorum” diyen Atalar’ın konuşmasından sonra Fakülte ve bölüm birincilerine, daha sonra da doktora ve yüksek lisans mezunlarına diplomaları verildi.

Öğrencilerin değerlendirmeleriyle Üstün Başarı Ödülü kazanan öğretim üyelerine ödüllerinin verilmesinin ardından Lisans ve ön lisans mezunlarına da diplomaları verildi. Törende Bilkent Üniversitesi öğrenci ve mezunlarından oluşan bir grup da Cats müzikalinden bir performans sundular.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata 13 Haziran 2015
Sonraki HaberBir Rezervasyon ile Birçok Yaşamı Kurtaracaksınız
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.