Mayıs Ayı Festival Ayı

Özellikle öğrencilerin dört gözle beklediği ay geldi: Mayıs ayının festivallerle bütünleşmesiyle eğlenceli etkinliklerden konserlere gençleri yorucu bir ay bekliyor. Kambersiz düğün, AnkaraSosyete.com’suz festival olmaz diyoruz ve üniversitelerin detaylı festival programlarını aşağıda beğeninize sunuyoruz.

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
Çankaya Üniversitesi şenlikleri kapsamında 7 Mayıs Perşembe ve 8 Mayıs Cuma günleri Batı Yakası, Emre Aydın ve YoncaLodi konserleri verilecek. Lunapark eğlencesini doyasıya yaşayabileceğiniz festival süresince film gösterileri, yarışmalar, spor turnuvaları ve animasyonlar düzenlenecek. AnkaraSosyete.com standının da hazır bulunacağı festivalde Playstation PES Turnuvasına katılabilir, standımızda ücretsiz hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz.

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Gelenekselleşmiş MayFest konseptinden biraz farklı olarak festival düzenleyen Bilkent Üniversitesi’nde bu sene 7-8-9 Mayıs tarihlerinde sırasıyla Nil Karaibahimgil, MFÖ ve Radyo Bilkent Açık Hava Partisi düzenlenecek. Senlik kapsamında kulüp ve toplulukların gün boyu süren etkinliklerine eşlik edecek olan eğlenceli oyunlar, yarışmalar, film gösterimleri, konserler ve daha birçok etkinlikte öğrencilerin ilgisine sunulacak. Ancak geçen senelerden farklı olan uygulamalara maalesef çadır kurulması ve evcil hayvanların şenlik alanına getirilmesi yasakları eklendi.

UFUK ÜNİVERSİTESİ
8-9 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan şenlikler kapsamında Sumo Güreşi’nden Dart Yarışmasına, Rodeo Turnuvası’ndan Bilek Güreşi’ne kadar birçok etkinliğin her iki gün içerisinde yapılacağı etkinliklerin ardından 7 Mayıs Cuma akşamı Hayko Cepkin ve ardından Yeni Türkü ile 8 Mayıs Cumartesi akşamı Sıla ve sonrasında Murat Boz sahne alıyor.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
13-16 Mayıs tarihleri arasında Beytepe Kampüsü’nde düzenlenecek olan şenliklerde 13 Mayıs Çarşamba Kenan Doğulu, 14 Mayıs Perşembe Duman ve 15 Mayıs Cuma akşamı Bedük sahne alacak.

TOBB-ETÜ
Söğütözü’ndeki yerleşkesinde 15-16-17 Mayıs’ta düzenlenecek olan festival Urfa Sıra Gecesi Ekibi, Kolbastı Ekibi, Break Dans Gösterileri eşliğinde çok şenlikli geçeceğe benziyor. 15 Mayıs Cuma günü Bengü ve Direc-t’in konserlerinin ardından 16 Mayıs Cumartesi akşamı Volkan Konak’ı sahnesinde ağırlayacak olan TOBB Etü’de 17 Mayıs Pazar günü Sagopa Kajmer, Kolera ve Pilli Bebek sizlerle.

ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen şenlikte 21 Mayıs Perşembe akşamı Atılım Üniversitesi sahnesinde Bengü’yü, 22 Mayıs Cuma akşamı ise Kıraç’ı konuk ediyor. İki gün boyunca doludizgin devam edecek olan şenliklerde AnkaraSosyete.com da standında sizleri bekliyor olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaştacınıza Hediyeler
Sonraki HaberPES 2009 yine rakipsiz!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.