Bir Rezervasyon ile Birçok Yaşamı Kurtaracaksınız

sosrooms.com, ziyaretçilerini rezervasyon aşamasında Booking.com sitesine yönlendiren yeni bir buluşma noktasıdır. sosrooms.com yaygın erişim gücü olan HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu nun projelerine destek sağlamak amacı ile kurulmuş.

sosrooms.com internet stesinden giriş yaparak booking.com fiyatları ve koşulları ile ve sizlere herhangi bir ek maliyet olmadan tüm rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

sosrooms.com, Booking.com sitesine yönlendirdiği ve Booking.com sitesinde yapılan her rezervasyon başına bir komisyon alıyor. Bu komisyonlardan elde edilen tüm kazancı ise HAYTAP’a bağışlıyor.

Sizde rezervasyonlarınızı sosrooms.com’dan yaparak birçok yaşamı kurtarabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberBİLKENT ÜNİVERSİTESİ 2015 YILI MEZUNLARINI UĞURLADI
Sonraki HaberBath & Body Works Açıldı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.