ATİYE ANKARA OPTİMUM OUTLET’İ SALLAYACAK

Milyonların sevgilisi Atiye, Ankaralı hayranlarıyla Optimum Outlet’te buluşmaya hazırlanıyor. Pop müziğin sevilen ismi, 27 Eylül Cumartesi saat 15.00’te Ankaralı hayranlarıyla kucaklaşacak.
İlk albümü “Gözyaşlarım” ile 2007 yılında En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ödülü’nü alan Atiye, başarılı çalışmaları kadar sempatik tavırlarıyla da kısa sürede hayran kitlesini genişletti. Atiye, Ankara Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek olan imza günü etkinliğinde hayranları için, sevilen şarkılarından bazılarını seslendireceği mini bir konser de verecek. Etkinlikte hayranları, ünlü sanatçıyı yakından görme imkanının yanı sıra, onunla fotoğraf çektirip sohbet de etme imkanı bulacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberBüyükler İçin Muhteşem Oyuncak: Buggy Car ile Eğlence Üst Boyuta Çıkıyor
Sonraki HaberDOĞADAN GELEN SONBAHAR ŞIKLIĞI TCHIBO’DA
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.