Astroloji Tutkunlarına Sezonun Sürprizi: “Zodyak Koleksiyonu”

Her sabah günlük burcunuzu okumadan güne başlamıyor; sevdiklerinize hediye alırken burç özelliklerine göre tercihler yapıyor veya burç simgenizi taşıyan kolyeyi boynunuzdan çıkarmıyorsanız; İnci Deri’nin “Zodyak Koleksiyonu” tam size göre.

İster partilerin en aranan ve yerinde duramayanı İkizler, ister iş hayatının başarılı ve lider karakteri Koç, isterseniz de burçlar aleminde duygusallığıyla ün yapmış Balık ya da Yengeç olun…

Yumuşacık siyah süet üzerine, her burcun astrolojik simgesini, çok özel desenlerle işlendiği birbirinden şık slipper’lardan oluşan Zodyak Koleksiyonu’ndan alacağınız ayakkabınızı; bu sezon ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

İnci Deri tasarımcıları tarafından hazırlanan Zodyak Koleksiyonu’yla İnci Deri; astroloji tutkunlarına başka bir sürpriz daha yapıyor: Zodyak Koleksiyonu’ndan aldığınız şık slipper’ınızın kutusunun içinde sizi, ünlü Astrolog Zeynep Turan’ın moda-burç ilişkisini tüm burçlara göre ayrı ayrı yorumladığı kartlar da bekliyor.

İnci Deri Zodyak Koleksiyonu’nu; Ankara’da Panora AVM’deki mağazalarının yanı sıra www.incideri.com adresinde tüm astroloji ve moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberOptimus Prime’dan Ankara’nın Robotuna Merhaba
Sonraki HaberYılda En Az 2 Kere Sinemaya Gidiyoruz
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.