Bu Gece Dolunaya Dikkat

Bu Gece Dolunaya Dikkat

Dolunay 2 Haziran 2015 Salı günü saat 19:19 ‘da Yay burcunda gerçekleşiyor. Enerjisi gece boyunca aktif arınma niyetleri, ruhsal ve bedensel detoks için uygun zamanlar, diyebiliriz.

Burçları 9 Haziran’a kadar etkileyecek dolunay, hayatımızda kontrol edemediğimiz gelişmelerin olabileceğini vurgularken bunlara uyum göstermemiz gerektiğini hatırlatacak.

Yani bazı konularsa yanlış anlamalara meyilli bir dönem diyebiliriz. Özellikle karşımızdaki eşimiz, ortağımız, danışmanımız hatta belki açıkça bizden pek haz etmediğini bildiklerimiz varsa, ifadelerin tam olarak anlaşılması için biraz itina etmek de fayda var.

Öte yandan yüksek öğrenim, yabancılarla anlaşmalar, temyiz mahkemeleri, yurt dışı seyahatleri, yabancı ülkelerle yapılan işlerle ilgili ilginç gelişmeler ve sonuçlar elde edilebilir.

Bu beklenmeyen, tahmin edilemeyen bir sonuç olabilir. Yani istediğimiz gibi gitmeyebilir bazı gelişmeler ve bu belki bizi tedirgin edebilir, ancak bittiğinde ‘’ iyi ki böyle olmuş’’ diyebiliriz.

Detaylar önem kazanabilir, tertip, düzen ve planlı hareket etmek 16. Haziran 2015 tarihinde doğacak yeni aya kadar bize kolaylık sağlayabilir.

Bunun yanında duygularımızı daha doğrusu hissettiklerimizi önemsersek, bildiğimizle, öğrendiğimizle ya da belki de kendimizi güvende hissettiğimizle değil, farklı bir seçimle sona ulaştırmaya, bitirmeye çalıştığımız konularda önümüz açılabilir, hatta yaşadıklarımız bizi bambaşka bir duygu haline taşıyabilir.

Yani diyelim beklentimiz bir okula yerleşmektir. Bu okul bizim için iyi olabilir kanımız vardır. Ama belki de tam olarak istediğimiz bu mudur, değil midir, pek emin değilizdir. Hiç olmamasındansa, olması için dua ederiz. Ancak bir anda hiç ummadığımız bir seçenek sunulur, olabilir der o seçeneğe yöneliriz ve bir bakarız ki aslında tam da istediğimiz buymuş, gibi benzer örnekleri düşünebiliriz.

Ailemiz, geçmişimiz ve uzun zamandan bu yana süre gelen konularla ilgili sorumluluğunu aldığımız , belki biraz yorulduğumuz, bezgin hissettiğimiz alanlarla ilgili, maddi ve manevi miras, hak ediş, kopuş veya buluşmalar için olumlu enerjilerle destekleniyoruz.

Yakın çevremizin üzerimizde kurduğu etkilerden özgürleşebilirsek, daha da önemlisi ‘’ ne derler’’ kaygısını bırakabilirsek, rüzgar bizden yana esecek.

YORUM YOK