Optimus Prime’dan Ankara’nın Robotuna Merhaba

Dijital Çizim Sanatçısı Cihan Engin son çizimi ile Melih Gökçek’in özellikle son günler çok konuşulan ve çok tartışılan robot heykelini ti’ye alıyor. Önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi ATATÜRK Orman Çiftliği  kavşağına Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından dikilen robot heykeli tam olarak benliğini bulamamış biraz robocop, biraz transformers ve birazda  Jaegers karışımıyla ortaya pek de göze hoş gelmeyen bir heykel ortaya çıkarmıştı.

Cihan Engin bu güzel çizimiyle gerçek Transformers, Optimus Prim’dan kimliğini bulamamış Roboto ve Ankaralılara bir selam çakmış.

 

cihan-engin-dijital-art

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara geceleri Makyajlanıyor
Sonraki HaberAstroloji Tutkunlarına Sezonun Sürprizi: “Zodyak Koleksiyonu”
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.