Zeynep Koltuk ile Tolga Tekin Evlendi…

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa rolüyle izleyici karşısına çıkan Tolga Tekin ve Behzat Ç. dizisinde Harun’un kız kardeşi Aslı karakteriyle tanıdığımız Zeynep Koltuk Club Mirador’da gerçekleştirilen renkli bir düğünle evlendi.
Bir dönemin beğenilen dizilerinden Bizim Evin Halleri’nde tanışan çiftin düğün törenine tiyatro ve televizyon dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Düğüne katılanlar arasında Beyhan Saran, Levent Ülgen, Hakan Boyav, Sekip Taşpınar gibi
isimler yer aldı. Konukların yerlerini almasıyla Tolga Tekin ve Zeynep Koltuk çifti, nikah salonuna girdi. Çift girişte “Her Yer Taksim Her Yer Direniş”, “Hepimiz Çapulcuyuz” yazılı pankartlar taşıdı. Çifte, arkadaşları da tencere ve tava çalarak eşlik etti. Çift, düğün pastalarını ise 10. Yıl Marşı eşliğinde kestiler.
Renkli bir gece ile hayatlarını birleştiren Tolga Tekin ve Zeynep Koltuk’un balayı için tercihleri ise Phuket Adası oldu.

PAYLAŞ
Önceki Haber60 Yıllık Flamingo Pastanesi kapanıyor
Sonraki HaberBebe Mavisi Sokaklarda
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.