Zeynep Köksal Yaykıran’dan Eline Sağlık Annişim

Köksal Eğitim Vakfı Başkanı Zeynep K. Yaykıran’ın bebekler için sağlıklı beslenme yöntemleri ve mama tariflerini içeren “Eline Sağlık Annişim” adlı kitabı Ocak ayında ebeveynlerin ve anne adaylarının bilgisine sunulacak.

“ELİNE SAĞLIK ANNİŞİM” YENİ YILDA ANNE BABALARLA BULUŞACAK

Köksal Eğitim Vakfı (KEV) Başkanı Zeynep K. Yaykıran’ın kaleme aldığı ebeveynler için bebek beslenmesinde bir rehber niteliğini taşıyan “Eline Sağlık Annişim” kitabının hazırlıkları sürüyor.

Zeynep K. Yaykıran’ın iki çocuğunun memeden mamaya geçiş serüvenlerinden yola çıkarak yazdığı “Eline Sağlık Annişim” kitabı katı gıdaya geçişte annelere önemli bir rehber niteliği taşıyor. Zeynep Köksal Yaykıran; “Kitabımda bebeklerimin memeden, mamaya geçişlerinde aşamalara göre uyguladığım yöntemleri, bebek ve çocuk yemek tariflerimi anne babalarla paylaşıyorum. Dünya mutfağının Türkiye ve bebek uyarlaması da diyebiliriz. Kitapta 130’dan fazla tarif ve aylık örnek menüler yer alıyor. Sevgiyle, titizlikle, özveriyle hazırladığımız kitabı Ocak 2017’de annelerin, babaların ve bebeklerimizin beğenisine sunacağız” diyor.

Pet Holding YK Başkanı Prof. Dr. Güntekin Köksal tarafından kurulan ve maddi imkanı kısıtlı başarılı gençleri öğrenim süresince destekleyen KEV’in bir yıldır başkanlığını sürdüren Zeynep K. Yaykıran aynı zamanda Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır. Tüm geliri başarılı gençlere destek olan KEV’e aktarılacak olan “Eline Sağlık Annişim” kitabının şef editörlüğünü Gazeteci, Edebiyat-Sanat ve Gastronomi Kültürü Yazarı Faruk Şüyün ( ** ), danışmanlığını Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları dalında Uz. Dr. Emel Atmaca ve “Yiyorum Büyüyorum” kitabı ve blogunun yazarı Zümrüt Özkan, tasarımını Ankara’nın başarılı tasarım firması CY Tasarım, proje yönetimini ise strateji, proje yönetimi ve iletişimde 30 yıllık deneyim sahibi vizyoner Bengü Bilik yönetimindeki BEZE Group üstlendi.

 

PAYLAŞ
Önceki HaberMarco Pasha Çayyolu 2017 Yılbaşı Programı
Sonraki Haber19.Rock Station Festivali 25 Aralık 2016 IF Performance Hall’de
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.