19.Rock Station Festivali 25 Aralık 2016 IF Performance Hall’de

19. yılına ulaşan “Rock Station Festivali” bu yıl 25 Aralık Pazar günü IF Performans Hall’de sahne alıyor.

1997 yılından bu yana 19 yılda yüzlerce yerli ve yabancı gruba sahne imkânı veren, Ankara’da “Rock Müzik Festivali” anlayışını dolduran “Rock Station Festivali” bu yıl 19. su ile rock müzisyenlerle ve müzikseverlerle bir araya geliyor.

19 yıldır devam eden ve Avrupa basınında büyük ilgi gören Türkiye’nin ilk rock müzik festivali olan “Rock Station Festivali” 19. yıla özel Rock müziğin tanınmış isimlerini bir araya getiriyor.

Ankara’nın simgesi haline gelmiş ve bugüne kadar rock müzisyenleri ve müzikseverlerini buluşturan festival bu yıl “Rising Star” yarışmasında büyük başarı göstererek sadece Rock müzik severlerin değil tüm izleyenlerin takdirini kazanan Ankaralı Glam Rock grubu The Madcap, ülkemizin en eski Power Metal gruplarından Knightmare, Glam ve Sleaze sounduna sahip İstanbullu Gloryhole (İstanbul), Iron Maiden şarkılarını başarıyla yorumlayan tribute grubu Holy Maiden, Ankara’nın iddialı ve yeni çıkışlarından The Head Band ve İlk kez festivale katılacak olan Çaydanlık gruplarını ağırlayacak.

Bilet fiyatı: 20 TL (Bir 50 cc Bira dahildir)
18 Yaş sınırı vardır

PAYLAŞ
Önceki HaberZeynep Köksal Yaykıran’dan Eline Sağlık Annişim
Sonraki HaberHafta Sonu Ankara Hava Durumu 16.12.2016
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.