“Yılın Albümü” Yarışmasında Bengü Birinci Oldu

Türkiye’nin dijital müzik platformu TTNET Müzik, 2014 yılı boyunca paylaştığı 350’den fazla albümün arasından en iyi albümü, kullanıcılarına Twitter yoluyla seçtirdi. Twitter’da büyük ilgi gören yarışmada birinci, “İkinci Hal” albümüyle Bengü oldu.
Twitter kullanıcılarının #YılınAlbümü etiketiyle dahil oldukları yarışma, sosyal medya kanallarında çok büyük ilgi gördü. TTNET Müzik’in “Yılın Albümü” sayfası, 30.000’den fazla tekil ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.
4.343 Twitter kullanıcısının tweet attığı #YılınAlbümü etiketi, 12 milyondan fazla Twitter kullanıcısına ulaştı.
Yılın Albümü yarışmasının birincisi, İkinci Hal albümüyle Bengü olurken, albümle ilgili en yaratıcı tweeti atan Twitter kullanıcısı Ali Rıza Tunçer ise ünlü sanatçıyla tanışma fırsatına da sahip olacak.

PAYLAŞ
Önceki Haber27 Aralık 2014 Fotoğrafları Galeri de
Sonraki HaberHayvanseverler Kuğulu’da Kediler İçin Yuva Yaptı
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.