Volkswagen Kampüste ile Gripin ve Model Hacettepe’deydi

Volkswagen Binek Araç tarafından düzenlenen ‘Volkswagen Kampüste’ etkinliği Anadolu ve Ege Üniversitesi’nden sonra, Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Gripin ve Model gruplarının şarkılarıyla hareketlenen etkinliğin en ilgi çekici anı, amatör müzik grupları Notatam ve Unknown Trio’nun Gripin ve Model’le birlikte sergiledikleri performans oldu. Volkswagen Binek Araç’ın facebook sayfasındaki etkinlikle ilgili yarışmaya katılan ve yapılan değerlendirme neticesinde belirlenen amatör gruplar, hayranı Gripin ve Model ile aynı sahnede konser verdi. Müzik tutkunları, daha sonra Gripin ve Model’in konserleriyle, keyifli bir akşam geçirdi.

PAYLAŞ
Önceki Haber10 Ekim 2014 Fotoğrafları Galeride
Sonraki HaberAslında Aşk Sürprizlerle Doludur
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.