Volkswagen Kampüste, Gripin ve Model Sahnede

Volkswagen Binek Araç’ın artık gelenekselleşen “Volkswagen Kampüste” organizasyonu, bu yıl Gripin ve MODEL gruplarının da katılımıyla start alıyor.

Hacettepe Üniversitesi,Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinliklerde, üniversitelerdeki amatör müzik grupları gripin ve MODEL’in desteğiyle sahneye çıkıyor. Başvurular 18 Eylül’e kadar Volkswagen Türkiye Facebook sayfasından yapılabiliyor.

‘Volkswagen Kampüste’ etkinliğini sıradan bir konser organizasyonu olmaktan çıkaran en önemli bölüm; profesyonel ekiplerin desteğiyle konsere hazırlanan amatör üniversite gruplarının performanslarını, tek bir sahnede ve karşılıklı atışma şeklinde gerçekleştirmesi olacak. Konser gününe kadar sosyal medyada oy toplamaya devam edecek amatör gruplar, gripin ve MODEL’in desteğiyle sahneye çıkacak ve becerilerini sergileyerek birinci olmaya çalışacak. 5 üniversitede gerçekleşecek yarışmalarda birinci olacak 5 grup, 14 Kasım ’da İstanbul’da düzenlenecek finallerde, birinci olmak için sahnede performansını sergileyecek.

Yarışma ve konser organizasyonunun ilk durağı, 24 Eylül tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi olacak. ‘Volkswagen Kampüste’ 26 Eylül’de Yıldız Teknik Üniversitesi, 30 Eylül’de Ege Üniversitesi, 10 Ekim’de İstanbul Bilgi Üniversitesi ve 15 Ekim’de ise Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara Piyano Festivali’ni Azeri Piyanist Açacak
Sonraki HaberAtılım Fest CSO ile Başlıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.