VICTORIA’S SECRET’TAN CENNETTEN GELEN EŞSİZ KOKU: HEAVENLY SUMMER…

Victoria’s Secret Güzellik ve Aksesuar markası yaz romantizmini yaşamak için ideal bir parfüm sunuyor.Şişe tasarımından içerisindeki çiçek özlerine kadar her anlamda romantik bir dokunuşla hazırlanan parfüm trendleri de en yakından takip ediyor.

Pembe altın renginde tasarlanmış muhteşem şişe bu mevsimin en sevilen trendi! Üzerindeki degrade buzlu detay ise ilahi dokunuşu tamamlıyor. Koleksiyon Ferah ve taze içereğiyle yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.

HEAVENLY SUMMER:
Notalar: Bergamot, Süsen Kökü (Süsen kökü esansının geliştirilmesi altı yıl sürer. Bu çok değerli özün bir kilosunu yaratmak için yaklaşık 40.000 adet bitki kullanılır. )
Eau de Parfum 50ml – 189TL & 100ml – 249TL
Vücut Spreyi 250ml – 89TL
Saç ve Vücut Spreyi 100ml – 109TL

PAYLAŞ
Önceki HaberPazartesi Günü Taksiler 1 TL
Sonraki HaberAla Meyhane 29 Mayıs 2015
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.