Victoria’s Secret Melekleri Sevgililer Günü Hediyelerini Seçti

Victoria’s Secret ’ın en yeni melekleri Jasmine Tookes ve Elsa Hosk markanın New York’ta bulunan Herald Square mağazasında Sevgililer Günü’ne özel hediyeler arasından kendi favori parçalarını seçti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen tanıtımda en yeni meleklerden Jasmine ve Elsa, aralarında Victoria’s Secret’ın Sevgililer Günü için özel olarak lanse ettiği Very Sexy Push-Up ve Very Sexy Multiway sütyenleri ile belirli sayıda üretilen Love Me More parfümünün de bulunduğu çok şık hediye alternatifleri yarattı.

Very Sexy Koleksiyonu

Bu Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanan Very Sexy koleksiyonu elde kesilmiş yeni nesil dantelleri ve birbirinden farklı renk ve stil çeşitleriyle her zamankinden daha romantik ve kışkırtıcı. Aynı zamanda sezonun en gözde yeni parfümü Love Me More ile altın greyfurt, French Canele ve sıvı kehribarın benzersiz notalarıyla sevgilinizin başını döndürürken özel tasarımlı şişesinin etrafına sarılı üç boyutlu neon pembe renkteki logosunu çıkarıp bileklik olarak da kullanabileceksiniz.

Tanıtımda aynı zamanda Superbowl ile eş zamanlı olarak çekilen ve Victoria’s Secret modellerinin melekler ve şeytanlar olarak karşılıklı takımlarda mücadele ettiği ‘’Score Me’’ videosu da mağazadaki dev ekranlarda gösterildi. Ünlü TV yüzü Erin Andrews’ün de misafir olarak katıldığı bu eğlenceli maçta tanıtımda yer alan Jasmine Tookes ve Elsa Honk’un yanısıra meleklerden Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Taylor Hill de yer almıştı.

 

PAYLAŞ
Önceki HaberAşkın Seçimi Vizyonda
Sonraki HaberNebil Restoran Sevgililer Günü Programı 2016
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.