Vans ile Sanata Yolculuk

1875 yılında kapılarını açan Londra merkezli tasarım evi Liberty Art Fabrics’in orijinal kumaşlarıyla harmanlanan Vans x Liberty Art Fabrics koleksiyonu, her iki markanın köklü mirasını gözler önüne seriyor.
Çiçekli sarmaşık betimlemeleri, mavi ve beyazın kontrast yaratan renk paletleri ve mikro çiçek baskı desenleriyle sınırları zorlayan koleksiyon, zengin bir sinerji yaratarak tutkunlarını cezbediyor. Rahat kalıpları sayesinde ayağa kusursuz bir şekilde oturan modeller modern bir silüetin anahtarını sunuyor. Popüler kültürün vazgeçilmezi olan tasarımlar, asi ruhların gardırobunu bu sezonda da fethediyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAbrass Cadabrass Atılım’da
Sonraki HaberMilli Kaya Tırmanıcısından 34 Saatlik Türkiye Rekoru
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.