Üyelik avantajlarından faydalanın !

“ankarasosyete.com”a hiç bir ücret ödemeden üye olarak diğer üyelerle mesajlaşabilir, izlenim yazabilir, yorum yapabilir …
Devamı için “devamını” tıklayınız. üyelere özel gönderilecek haberlere ulaşabilir, sayfa görüntüsünü kişiselleştirebilir, üyeler arasında yapılacak çekilişlerle hediyeler/davetiyeler/sinema biletleri/akşam yemekleri vs. kazanabilir ve çok yakında hizmete girecek olan ankarasosyete.com uzantılı e-mail adresine sahip olabilirsiniz.
Saygılarımızla
Ankara için ankarasosyete.com “

PAYLAŞ
Önceki HaberKomşu Köyün Delisi – Yazan : Üstün Dökmen
Sonraki HaberAnkarayı neden seviyoruz?
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.