Komşu Köyün Delisi – Yazan : Üstün Dökmen

Nisan ayı boyunca Devlet Tiyatroları repertuarında yer alan Prof. Üstün Dökmen’in yazmış olduğu “Komşu Köyün Delisi” adlı 2 perdelik oyunu Altındağ Tiyatrosu’nda izleyebilirsiniz. Üstün Dökmen’i daha önce dinleme veya eserlerini okuma şansı bulduysanız, kendisinin olaylara mizahi yaklasim seklini ve psikolog olarak elde ettigi mesleki basari ve tecrübesini en sade dille aktarim basarisini takdir ediyorsunuzdur.

Komşu Köyün Delisi Sayın Dökmen’in bu başarısının Ergun Uçucu rejisörlüğünde eglenceli ve ögretici bir oyuna dökmesinin sonucu.

Deliler içinde bir akıllı mıyız? Yoksa akıllılar içinde bir deli mi? Tüm komşu köylerin bir delisi olmasına ragmen kendi köylerinde bir deli olmamasının eksikligini hisseden Ege Bolgesi’ndeki bir köyün gazeteye “Maaşlı Deli Aranıyor” ilanı ile başlayan ve ege sivesi ile daha da bir keyif verici hale donusen oyunu zevkle izleyeceginizi umuyorum.

Biletlerinizi istediginizi koltuklardan olmak üzere oturdugunuz yerden http://www.dtgm.gov.tr adresinden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. İyi seyirler…

PAYLAŞ
Önceki HaberNermin Berkmen Sergisi
Sonraki HaberÜyelik avantajlarından faydalanın !
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.