Teiaş tan Elektrik Kesintisi Açıklaması

Türkiye’nin 4 bir yanında elektrik kesintileri devam ederken konuyla ilgili TEİAŞ’tan açıklama geldi. TEİAŞ, Avrupa – Anadolu enerji bağlantısındaki kopma nedeniyle ülke genelinde elektrik kesintileri yaşandığını bildirdi

TEİAŞ yetkilileri, elektrik nakil hatlarında saat 10.36’da yaşanan sorun nedeniyle birçok bölgede elektrik kesintisi meydana geldiğini bildirdi. Teknik inceleme başlatıldığını belirten yetkililer, sisteme en kısa sürede elektrik verilmesi için çalışıldığını kaydetti.

PAYLAŞ
Önceki HaberTürkiye De Elektrikler Gitti
Sonraki HaberCep telefonları çalışmayabilir
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.