SONBAHARIN FAVORİ’Sİ SARI YAPRAK KOLYELER

Sıcak ve hareketli geçen yaz mevsimi sonrasında Sonbahar’ın sarı, ılık ve huzurlu günleri için Favori, sonbaharın simgesi olan şık tasarımlı sarı yaprak kolye uçları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Şıklığı ile fark yaratmak isteyen kadınlar, Favori’nin sarı yaprak kolyeleri ile aradığını bulacak. Üstelik her kıyafetle kombin edilebilme özelliği taşıyan yaprak modelli kolye uçları, Sonbaharda da kadınları ilgi odağı yapacak.

Üretimlerini kendisine ait, Avrupa’nın en büyük ve modern tesislerinde gerçekleştiren Favori’nin bu yeni tasarımı ekonomik fiyat seçenekleri ile de göze çarpıyor. AB ve TSE standartlarına uygun olan bu modele Türkiye’nin her yerinde bulunan 100 mağazasından veya www.favori.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

PAYLAŞ
Önceki Haber1 Eylül Dünya Barış Günü
Sonraki HaberTürk Eğitim Vakfı’nın 2014-2015 Öğretim Yılı Burs Başvuruları Başlıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.