Şimdi Ağaç Dikme Zamanı

ODTÜ Geliştirme Vakfı ile yürütülen ” Bir Ağaç Sizden Bir Orman Bizden” kampanyası kapsamında, ODTÜ 2015 Bahar Ağaç Dikme Etkinliği, 20 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00 – 16.00 arasında Ankara Fen Lisesi bölgesinde düzenlenecek.

Ağaç Dikme Etkinliği’ne tüm ODTÜ’lüler ile bölgedeki ilk ve orta dereceli okulların öğrencileri, Çiğdemim Derneği ve semt sakinleri, Ankara’daki resmi kurumlar, yabancı misyonlar, sivil toplum kuruluşları, basın kuruluşları ve tüm Ankaralılar davet edilmiştir.

Etkinlik kapsamında kültür ve spor topluluklarının gösterileri yer alacak, ağaç dikimi sonrasında geleneksel “sandviç-ayran” servisi yapılacak.

Bölgeye ulaşım için, ODTÜKENT, Rektörlük ve Yurtlar bölgelerinden 13.30’da; Sıhhiye durağından ise saat 13.15’te otobüsler kaldırılacak. Etkinlik bitişinde, saat 16.00’da aynı bölgelere otobüs servisi olacak. Bölgeye kendi ulaşım olanaklarınızla geldiğiniz takdirde, işaretler ve görevliler sizi etkinlik alanına yönlendirecektir.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnıtkabir 19 Mayıs’ta 24:00’a Kadar Açık
Sonraki Haber8 Mayıs 2015 Cuma Fotoğrafları Galeri’de
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.