Sevgilisiyle Geçirdiği Her Anı Ölümsüzleştirmek İsteyenlere

Sevgililer Günü yaklaşırken birçok çifti sevdiklerine hediye alma telaşı sardı. Sevgilisine her sene benzer hediyeleri almaktan sıkılan ve kalıcı hediyeler arayanların imdadına teknolojideki yeniliklerin eskitemediği fotoğraf makineleri ve kameralar yetişiyor.

İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com, sevgilileriyle geçirdikleri her anı unutulmaz kılmak isteyenlere dünyaca ünlü markaların fotoğraf makinesi ve kameralarıyla sevdikleri kişiye unutamayacağı bir sürpriz yapma olanağı sunuyor.

Hizlial.com’da satışa sunulan fotoğraf makineleri ya da kameralarla sevgilinizle romantik anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve ilişkinize eğlence katabilirsiniz. Aranızdaki mesafe ne olursa olsun sevgilinizle her an mesajlaşmak ve konuşmak istiyorsanız, birçok akıllı telefon ve tablet seçeneği de Hizlial.com’da sizi bekliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata 15 Kasım 2014
Sonraki HaberKablosuz Telefona Altın Dokunuş
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.