Satsuma’da özel programlar devam ediyor.

Satsuma’da özel ve kaliteli programlar son sürat devam ediyor.

Nuri Harun Ateş mukaddes müzisyenler topluluğu “Kalp Kırmayan Erkekler Orkestrası” ile ilk defa 16 Kasım 2012 Cuma gecesi Satsuma sahnesinde sahne alırken 17 Kasım 2012 Cumartesi gecesi ise Spirit of Bağcan Satsuma’da müzikseverler ile buluşacak.
Nuri Harun Ateş kimdir; İsveç, İtalya, Almanya, Norveç, Fransa, İngiltere, Hollanda, Belçika, İsviçre Hatta Danimarka’dan Diyarbakır’a kanadının gücü yettiğince tozu yutulmadık sahne bırakmayan bir şark bülbülü.

Repertuarı; gönül telini titreten sayısız şarkı (farklı dönemlerden aryalar, arabesk, pop, caz, alaturka şarkılar, 60’lar, 70’ler, 80’ler, 90 lar ve daha neler neler) ile bir çıfıt çarşısı.Sahnede neler oluyor?

Bu projede Nuri Harun Ateş, kendi hayat hikayesi ve şarkıcılık serüveninde rolü olan bütün şarkıcıları,şarkılarıyla aynı mikrofonda buluşturuyor.Ve sağında solunda tam teşekküllü musikişinas sazendeleri, mukaddes müzisyenler topluluğu “Kalp Kırmayan Erkekler Orkestrası” ile ilk defa Ankara Satsuma’da sahne alıyor. Rez: 446 33 11

PAYLAŞ
Önceki HaberDJ Gökhan Koşar Digiturk DJ Set kanalında
Sonraki HaberSeni Unutmuyoruz
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.