Rüzgar Eteğini Uçurdu

Adını rol aldığı Made in Chelsea adlı diziyle duyuran Kimberley Garner gittiği sergi açılışında sert esen rüzgarın kurbanı oldu.

Kimberley Garner, beyaz perdenin efsane sarışını Marilyn Monroe anısına Londra’da düzenlenen Coctails With Marliyn Monroe adlı serginin açılışının konuklarından biriydi.

Garner, kırmızı mini elbisesiyle kapının önünde objektiflere poz verirken sert esen rüzgarın kurbanı oldu. Genç oyuncu çok kısa süreli bir şaşkınlık yaşasa da gülümseyip yoluna devam etti.

Marilyn Monroe’nun çok özel fotoğraflarının sergilendiği açılışta Garner’ın yaşadığı talihsizlik, ünlü yıldızın Yaz Bekarı (Seven Year Itch) filmindeki unutulmaz sahneyi akıllara getirdi.

PAYLAŞ
Önceki HaberKadınlar mühendis ister
Sonraki Haber‘Kaat İşler’
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.