NIKE YENİ ELASTICO SUPERFLY’I TANITTI

Nike 2014 yılında en hızlı ve ileri düzey futbol ayakkabısı olan Mercurial Superfly’ıtanıttığında, futbol ayakkabısı tasarımında gerçek bir dönüm noktası aşıldı. Ancak, profesyonel maçlar 11 oyunculu takımlarla çim üzerinde oynansa da, dünyanın her yerinde oyuncular farklı yüzeylerde – beton, ahşap zemin ve yapay zeminlerde – küçük saha maçları yapıyor. Nike, bu oyuncuların ihtiyaçlarına cevap vermek için, Mercurial Superfly’ın tüm yeniliklerini ve teknolojik yararını sahaya veya sokağa taşıyan Holiday 2014 Elastico Superfly’ı tanıttı.

Elastico Superfly, belirgin derecede düşük profilli ve ayağı yere daha önceki küçük saha ayakkabılarına göre daha çok yaklaştırıyor. Böylece, tutunma ve hız artıyor ve oyuncular topu daha iyi kullanabiliyor. Eşi görülmemiş tutunma gücü, dış taban için özel olarak geliştirilmiş yeni bir inovasyondan da yararlanıyor.

Düşük profilli, esnek dış taban, çok yönlü ve hızlı hareket için daha iyi tutunma sağlıyor. Güncellenmiş iki tutunma deseni bulunuyor: Elastico Superfly IC, beton dahil daha sert zeminler için özel olarak tasarlanmış bir dış tabana sahip; ElasticoSuperfly TF ise çim saha ve yapay çim yüzeyler için geliştirildi.

Ayrıca, ayakkabı küçük saha oyuncularının çok aşınma yaşadığı alanlarda ekstra NIKESKIN katmanına sahip olduğu için dayanıklılığı daha yüksek. Çok dokulu NikeFlyknit üst yüzey çıplak ayağa benzer bir dokunuş sağlıyor, top kontrolünü artırıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberElit Royal Residence’da Yaşam Başladı
Sonraki HaberH2O Audio Surge 2G İle Kışın Müzik Keyfiniz Yarıda Kalmasın
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.