H2O Audio Surge 2G İle Kışın Müzik Keyfiniz Yarıda Kalmasın

İşe veya okula gidip gelmek gibi gündelik yolculuklar sırasında müzik dinlemek, kış mevsiminin yağmurlu atmosferi yüzünden mümkün olamayabiliyor. Zira ıslanan kulaklıklar arıza yaparak müzik keyfinizin sonlanmasına sebep olduğu gibi, teknik servise gönderilen ürün kullanıcıya hem maddi kayıp yaşatıyor hem de tadilat süresince kullanılamayacağından zaman kaybı yaratıyor. Elmasepeti.com’da KDV dahil 149,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan H20 Audio Surge 2G Su Geçirmez Kulakiçi Kulaklık, kışın en çetin dönemlerinde bile müzik keyfinize gem vurmayarak, kesintisiz bir müzik deneyimi sunuyor…
H20 Audio Surge 2G Su Geçirmez Kulakiçi Kulaklık, yağmurda performansını kusursuz sunabilmesinin yanında, yıkanmaya ve 3.6 m’ye kadar suyun altında kullanıma dayanıklı olarak üretildi. Hidrodinamik tasarımı sayesinde kulak kanalınızı saran ürün, suya girip çıkarken veya şiddetli bir yağmur sırasında kulağınızdan çıkmayarak, maksimum konfor ve ses kalitesiyle müzik keyfinizi devamlı kılıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberNIKE YENİ ELASTICO SUPERFLY’I TANITTI
Sonraki HaberLevent Yüksel Jolly Joker’de
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.