Muhteşem Parfüm “House Of Sillage”

Yaratıcısı ve vizyoneri Nicole Mather’in hayal gücü ve dünyaca ünlü parfümörler Mark Buxton (Givenchy, Commes des Garcons) ve Francis Camail (Annick Goutal, Bond No.9) tarafından değerli birer sanat eseri gibi tasarlanan House of Sillage, Harvey Nichols mağazalarında satışa sunuldu.

House of Sillage serisinde her bir kokunun “limited edition” ve “signature collection” versiyonları bulunuyor. Sınırlı sayıda üretilen parfümlerin kapakları altına numarası yazılıyor ve aynı parfüm bir sonraki üretimde farklı bir kapak tasarımı ile yenileniyor.

İnce bir zevk ve zengin bir hayal gücü ile değerli birer sanat eserini andıran parfüm kapakları, değerli metaller üzerine elle tek tek yerleştirilmiş Swarovski kristallerinin özel tasarımından oluşuyor. Her bir parfümün paha biçilemez özel cam şişeleri el ile cilalanmış, lakelenmiş ve gölgelenmiş olarak saatlerce çalışılmış, ilham ve işçilik içeriyor.

Parfümlerde kullanılan esans yağları ise kokunun başkenti kabul edilen Fransa Grass’dan geliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberOkula Dönüş Başladı!
Sonraki Haber8. “Hafiza Olimpiyatları” Ankara’da
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.