MOMO DESİGN’IN YENİ MODELİ JET, DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE

Geleneğin ve teknolojik yeniliklerin aynı potada eritildiği, aynı zamanda da teknik ve estetik değerlerin mükemmel bir sentezini oluşturan marka; Momo Design’ın yeni tasarımı Jet Aluminium dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sunuluyor. Estetik ve fonksiyonelliğiyle dikkat çeken saatler, Acarsoy güvencesiyle meraklılarının beğenisine sunuluyor. Tasarımıyla spor tutkunlarına hitap eden Jet Aluminium, soğuk sonbahar günlerini ısıtacak renklerle adrenalin tutkunlarına hitap ediyor.
Dünyanın en önemli spor ve teknoloji ürünleri tasarımcısı olan Momo Design İtalyan Kültürünü yansıtan modelleriyle dikkat çekiyor. Momo Design ürünlerinde günlük hayatta kullanılan objeler, markanın felsefesine uygun olarak kullanıcısı ile duygusal bir bağ oluşturacak şekilde tasarlanıyor. Acarsoy Saat tarafından Türkiye’de satışa sunulan MomoDesign’ın yeni modeli Jet, tasarımı ve fonksiyonelliğiyle özellikle spor tutkunlarına hitap ediyor. Paslanmaz çelik kasası ve slikon çelik kayışıyla spor saat severlere mükemmeliyetçi bir görünüm sağlıyor. Çelik kasaya sahip; pembe, yeşil, mavi, turuncu, turkuaz ve siyah renk seçenekleri bulunan Momo Design Jet Aluminium saatler, silikon kayışları ile dikkat çekiyor. 43 mm’lik kasa boyutuyla 50 metre su geçirmezlik özelliğine sahip olan model mineral cam içeriyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber17 Ekim 2014 Fotoğrafları Galeri’de
Sonraki HaberBaşkent’te Cadılar Bayramı Alternatifi Halil Sezai
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.