I.N.O.X. İLE GÜCÜ KOLUNUZDA HİSSEDİN

Bir erkeğin en önemli aksesuarı saatidir. Dünyaca ünlü Victorinox Swiss Army ise bu aksesuarı I.N.O.X. ile bambaşka bir boyuta taşıyor.

Şıklığı, orijinal tasarımı, kaliteyi ve sağlamlığı tek bir saatte toplayan Victorinox Swiss Army, 130. yılı için özel olarak tasarladığı 130 farklı ve zorlu testten başarıyla geçen I.N.O.X.’u erkeklerin beğenisine sunuyor.

Basınca dayanıklılığıyla öne çıkan I.N.O.X. sekiz tonluk bir tankın altında kaldığında, 10 metre yükseklikten yere düştüğünde veya çamaşır makinesinde 2 saat yıkandığında da hiçbir şey olmuyor.

Tasarımı, işlevi ve sağlamlığı ile saat tutkunlarının gözdesi olan I.N.O.X. yeni renk seçeneği ile de dikkat çekiyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz I.N.O.X saatlerin mavi, yeşil ve siyah renklerde bulunan seçeneklerine son olarak eklediği kırmızı renkte olan tasarımı da göz dolduruyor.

Victorinox Swiss Army ile saat dünyasına farklı bir boyut kazandıran I.N.O.X., özel saat bayilerinde satışa sunuluyor. Victorinox Swiss Army I.N.O.X. satış fiyatı ise 590 CHF (İsviçre Frangı)’dir.

PAYLAŞ
Önceki Haber23 Nisan’da Mövenpick Hotel’den Çikolata Kursu
Sonraki HaberÇankaya’da Oturanların Beklediği Proje
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.