Marsilya’da Evlendi

Şu sıralar “Hayat Ağacı” dizisiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Fikret Kuşkan sürpriz yaparak öğretmen sevgilisi Arsevi Özkara evlendi. Kuşkan ile müzik öğretmeni Arsevi Özkara, önceki gün Fransa’nın Marsilya kentinde nikâh defterini imzaladı.
Türkiye’nin Marsilya Başkonsolosluğu’ndaki merasimde çiftin nikâh şahitliğini ise oyuncu Mehmet Günsür ile Kuşkan’ın menajeri Ayşe Barım yaptı. Kuşkan’ı bu önemli günde ailesinin yanı sıra yakın arkadaşı Nejat İşler de yalnız bırakmadı. Geçirdiği rahatsızlığın ardından uzun süre tedavi gören İşler, nikâh fotoğraflarında sağlıklı görüntüsüyle dikkat çekti.

PAYLAŞ
Önceki HaberBodrum’u Keşfetmek İçin Yazı Beklemeyin
Sonraki HaberFazlaysa Paylaşın Hayata İyilik Katın!
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.