Louise Cafe-Brasserie-Lounge Filistin’e Geliyor

Filistin Caddesi son senelerde Ankara’nın en popüler yeme içme mekanlarının barındırıyor. Bu popülerlik ile birlikte daha çok eski binalara sahip olan Filistin’de yıkılan binalar ve yerine yapılan modern binalarla sıklıkla karşılaşılıyor. Yıkılıp yeniden yapılan binalardan biri ise önümüzdeki günlerde Louise Cafe-Brasserie-Lounge adıyla Ankaralılarla buluşacak.

Filistin Sokağı ile İzci Sokağın birleştiği binada hizmet verecek mekanın oldukça şık bir girişi ve bahçesi var. Cafe-Brassier-Lounge olarak hizmet verecek Louise’in Eylül ayı sonuna doğru hizmete girmesi bekleniyor.

louise-cafe-filistin-002

PAYLAŞ
Önceki HaberDubai dünyanın en uzun kapalı kayak pistini çöle getiriyor
Sonraki HaberKarum Çim Alanda Açık Hava Film Festivali
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.